ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀରେ ୪ଟି ରାଶି କ୍ଷେତ୍ରରେ ହେବ ବଡ଼ ଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନ

0
30
advertisement

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଚଳିତ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀରେ ଗ୍ରହନକ୍ଷତ୍ରଙ୍କ ସ୍ଥିତିରେ ଏକ ବିରଳ ସଂଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ୪ଟି ରାଶିରେ ବଡ଼ ଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେବ । ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଫଳ ଲାଭ କରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା –

ବୃଷରାଶି – ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ପରଠାରୁ ବୃଷରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜୀବନରେ ହେଉଥିବା ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉନ୍ନତିର ପରିଚାୟକ ହେବ । ଆପଣ ସମାଜରେ ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଗଭୀରତା ଆସିବ ଏବଂ ଅବିବାହିତଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥି ମିଳିପାରେ ।

ସିଂହରାଶି – ଧନପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ନୂଆ ଅବସର ମିଳିବ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ମାର୍ଗ ପ୍ରଶସ୍ତ ହେବ । ଚାକରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରମୋସନ୍ ଓ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସ୍ନେହଶ୍ରଦ୍ଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ବିଛାରାଶି – ଅନେକ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ସମସ୍ତ କାମ ପୁରଣ ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଏଭଳି ଜଣେ ଉତ୍ତମ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ ଯିଏକି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପଥ ପ୍ରଦର୍ଶକ ଭାବେ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ଧନୁରାଶି – ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ କୃପା ରହିବା ଫଳରେ ଆପଣ ଅନେକ କିଛି ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ରୋଗମୁକ୍ତ ହେବେ । ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀରୁ କାର୍ଯ୍ୟଟିକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ କାମ ଓ କଥାରେ ଅନ୍ୟମାନେ ଖୁବ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ଆଗାମୀ ୬ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନେକ ଖୁସି ଓ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ ।