ଅମିତାଭ ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରୋନାଙ୍କୁ ପଜିଟିଭ୍

ରୋନା ଭାଇରସ୍ ବଲିଉଡରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପରୀକ୍ଷାରେ ସକରାତ୍ମକ ସନ୍ଧାନ ପାଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ ପରୀକ୍ଷା ନକାରାତ୍ମକ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାବ୍ ପରୀକ୍ଷା ସକରାତ୍ମକ ହୋଇଛି । ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ଘରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଘରେ ଘରେ ରହିବେ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆରାଧ୍ୟା ଏବଂ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାରେ କରୋନାର କୌଣସି ଚିହ୍ନ ନାହିଁ । ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କର କିଛି ଦିନ ଧରି ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପଜିଟିଭ୍ ମିଳିଥିଲାବେଳେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସାମାନ୍ୟ ଶ୍ୱାସ ଜନିତ ସମସ୍ୟାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ନ ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଘର କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରାଯିବ । ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏକ ଡବିଂ ଷ୍ଟୁଡିଓକୁ ଯାଉଥିଲେ ଯାହାକୁ ପରିମଳ କରାଯାଇଛି। ମୋଟ ୨୬ ଜଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଉଛି ।

ତେବେ ଗୃହର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ତଥା ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନକାରାତ୍ମକ ରହିଛି । ସ୍ପଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ମିଳିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବିଏମସି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଜାଲସାକୁ ପରିଷ୍କାର କରି ଏହାକୁ ଏକ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ କରୋନା ସକାରାତ୍ମକ ରିପୋର୍ଟ ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜେଶ ଟୋପ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଶ୍ରୀମତୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ଼- ୧୯ ପରୀକ୍ଷାରେ ସକରାତ୍ମକ ମିଳିଛି । ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଜିଙ୍କ କୋଭିଡ଼- 19 ଟି ପରୀକ୍ଷାରେ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି । ଆମେ ଚାହୁଁ ଯେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୁଅନ୍ତୁ ।’

Leave a Reply