BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

 

 

ମେଷ

କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ । ବଂଶର ମଯାଦା ରକ୍ଷା କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଦୟାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ ।

 

 

ବୃଷ 

ଯୋଗାଯୋଗ ଫଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦିନଟି ଭୋଗ ବିଳାସରେ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି ।

 

 

ମିଥୁନ

କ୍ରୀଡା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂଗ୍ରାମ ଜାରି ରଖି ପାରନ୍ତି । ସାମାନ୍ୟ ମାତ୍ରାର ଶାରିରୀକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଈର୍ଷାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି ।

 

 

 

କର୍କଟ

ମନରୁ ସମସ୍ତ କଳ୍ମଷ ଦୂର କରି ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣରେ ସମୟ ବିତାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସେବା ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ।

 

 

ସିଂହ

ବାଧା ଉପୁଜିବ, ତଥାପି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ । ସହଯୋଗ ପାଇବା କଷ୍ଟ ସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଭାଇମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସ୍ନେହଭାବ ରହିବ ।

 

 

 

କନ୍ୟା

ଯେତେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଲେ ବି ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିବେ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୀରବ ଦ୍ରଷ୍ଟା ସାଜି ପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇବେ ।

 

 

 

ତୁଳା

ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦାନଶୀଳ ହେବେ । ଶୋଭନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ । ସୁଖୀ ହେବେ । ମଧୁରଭାଷୀ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ।

 

 

ବିଛା

କାର୍ଯ୍ୟଧାରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଆସ୍ତିକ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ଧାର୍ମିକ ବନ୍ଧୁପ୍ରେମୀ ଓ ବିଦ୍ୱାନ ହେବେ ।

 

 

 

ଧନୁ

ଅଧିକ ବ୍ୟୟଯୁକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମୁଣ୍ଡ ପୂରାଇ ପାରନ୍ତି । ସୌଜନ୍ୟତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ । ମଧୁର ଭାଷୀ,ସହନଶୀଳ,ଶାନ୍ତିପ୍ରିୟ ଓ ଉଦାର ବିଦ୍ୟାପ୍ରେମୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

 

ମକର

ହଇରାଣ ହେଲେ ବି, କିଛି ମିଳିପାରେ । ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧି ଲାଭ କରିବେ । ସୁସ୍ଥ ନିରାମୟ ରହିପାରନ୍ତି । ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ ।

 

 

କୁମ୍ଭ

ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ସାମୟିକ ଭାବେ ନିରୋଳାରେ ରହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ । ସାହସୀ ଓ ଜ୍ଞାନ ଗରିମାର ଅଧିକାରୀ ହେବେ ।

 

 

ମୀନ

ସାଧନା ଫଳବତୀ ହେବ । ଆୟ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣର ହୋଇପାରେ । ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ । ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ସୁଖୀ ହେବେ ।