ଆଜିର ରାଶିଫଳ

 

 

ମେଷ

ସାମାଜିକକାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତହୋଇପାରନ୍ତି । ଆଶାବାଦୀ ହେବୋ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀହୋଇପାରନ୍ତି । ମଧୁରଭାଷୀ, ସହନଶୀଳ, ଶାନ୍ତିପ୍ରିୟ ଓ ବିଦ୍ୟାପ୍ରେମୀହେବେ ।

 

 

ବୃଷ 

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ଧନ ଲାଭହେବ । ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେବିଜୟୀହେବେ । ରଣକୌଶଳଉନ୍ନତମାନରହେବ । ମିଷ୍ଟାନ ଭୋଜନ ମିଳିବ ।

 

 

ମିଥୁନ

ନିଜକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟବିଳମ୍ବିତହୋଇପାରେ । ଥଣ୍ଡାକଫରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଚକ୍ଷୁରେ ପୀଡାଉପୁଜି ପାରେ ।

 

 

 

କର୍କଟ

ଧର୍ମଭାବନାରୁଶାନ୍ତିମିଳିବ । ଆଦର ଅଭ୍ୟର୍ଥନାମିଳିପାରେ । ଯଶସ୍ୱୀହେବେ । ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଗୃହସୁଖ ଓ ଯାନବାହନ ସୁଖମିଳିବ ।

 

 

ସିଂହ

ପରିଶ୍ରମରମୂଲ୍ୟମିଳିବ । କୁଳଦୀପକହୋଇପାରନ୍ତି । ଚିତ୍ତ ପ୍ରସନ୍ନରହିବ । ଦୟାଳୁସ୍ୱଭାବରହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟଲାଭଜନକହେବ । ଯଶସ୍ୱୀହେବେ ।

 

 

 

କନ୍ୟା

ଆକସ୍ମିକ ଧନପ୍ରାପ୍ତିରସୁଯୋଗ ଅଛି । ସେବାମନୋଭାବଗ୍ରହନ କରିକାର୍ଯ୍ୟକରିବେ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀହୋଇପାରନ୍ତି ।ଧର୍ମାତ୍ମା, ପ୍ରବାସପ୍ରିିୟ, ବିଦ୍ୱାନ, ସାହସୀ ଓ ସମ୍ପତ୍ତିବାନ ହେବେ ।

 

 

 

ତୁଳା

ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବକରିପାରନ୍ତି । ଈର୍ଷାଳୁସ୍ୱଭାବରହୋଇପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାଭିମାନୀହେବେ । ଯୁଗ୍ମବ୍ୟବସାୟଲାଭଜନକହେବ ।

 

 

ବିଛା

ମିତ୍ରଙ୍କସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପାଇଗର୍ବିତହେବେ । ବ୍ୟବସାୟଲାଭଜନକହେବ । ସମାଜସେବା ପ୍ରତିମନବଳାଇ ପାରନ୍ତି । ମନରେ ଅହଂଭାବ ଆସିପାରେ ।

 

 

 

ଧନୁ

ସୁଯୋଗହାତଛଡାକରିବେ ନାହିଁ । ଭାଇମାନଙ୍କଉପରେସ୍ନେହଭାବରହିବ । ଶରୀରସୁସ୍ଥରହିବ । ବଳିଷ୍ଠ ଓ ଶତ୍ରୁହନ୍ତାହେବେ ।

 

 

ମକର

ମାନସିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାବୃଦ୍ଧିହୋଇପାରେ । ନିଜକୁ ଅସହାୟମନେ କରିପାରନ୍ତି । ତଥାପିହଠାତ୍କିଛି ଧନ ଲାଭହେବ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିରହୋଇପାରନ୍ତି ।

 

 

କୁମ୍ଭ

କଳହଠାରୁ ଦୂରେଇରହିବାକୁ ପଡିବ । ଉଦାରସ୍ୱଭାବରହେବେ । ଦାନଶୀଳହୋଇପାରନ୍ତି । ଶୋଭନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପରିଚୟସୃଷ୍ଟିକରିବେ ।

 

 

ମୀନ

କାର୍ଯ୍ୟରେସଫଳତାଲାଭକରିବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନରହିବ । ଆସ୍ତିକସ୍ୱଭାବରହୋଇପାରନ୍ତି । ମଧୁରଭାଷୀହେବେ । ଥଣ୍ଡାକଫରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

 

ପ୍ରସ୍ତୁତି: ତ୍ରିନନ୍ଦନ ମିଶ୍ର, ବାସ୍ତୁ ଓ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ବିଶେଷଜ୍ଞ