କମ୍ପ୍ୟୁଟର୍ keyboardର F12 ବୋତାମ୍ ଟିପି ଓଡିଆରେ ଲେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
a v s

ଓଡିଶା ବିଧାନସଭାରେ ଭୋଟ ଦେବେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଏ .ଭି. ସ୍ୱାମୀ

ଅ।ସନ୍ତାକାଲି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,(ଓଟି): ଅ।ସନ୍ତାକାଲି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଓଡିଶା ବିଧାନସଭାରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଏ.ଭି.ସ୍ୱାମୀ ଭୋଟ ଦେବେ। ଓଡିଶାରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଠାରୁ ଅନୁମତି ମିଳିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବିଧାନସଭାର ୫୩ ନମ୍ୱର ପ୍ରକୋଷ୍ଠକୁ ବିଧାୟକ ଓ ସାଂସଦମାନଙ୍କର ପ୍ରତୀକ୍ଷାଳୟ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ୫୪ ନମ୍ୱର ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବାର ସ୍ଥିର ହୋଇଛି । ଭାରତର ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଓଡିଶା ପାଇଁ ମାନବସମ୍ଭଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ଯୁଗ୍ମ ସଚିବ ଅଜୟ ର୍ତିକି ଓ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ ଏନ.ଏନ. ବୁଟୋଲିଅ। ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ।
ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କେନ୍ଦ୍ରକୁ କଲମ ଓ ମୋବାଇଲ ନେବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ କେବଳ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇଥିବା ଫଟୋ ସାମ୍ୱାଦିକମାନେ ଷ୍ଟିଲ ଫଟୋ ପାଇଁ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଇପାରିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦିଅ।ଯାଇଛି । ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ବିଧାନସଭାରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ କଡାକଡି କରାଯାଇଛି ।

About admin

Check Also

asok-bjp

ବିଜେଡିରୁ ହତାଶ‍୍‌ ହେବା ପରେ ବିଜେପି ଉପରେ ଅଶୋକଙ୍କ ନଜର

ଅଶୋକଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ନେତଙ୍କ ସମର୍ଥନ ତୃଣମୂଳ ସ୍ତର ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ବିରୋଧ ଭୁୁବନେଶ୍ୱର,(ଓଟି): ବିଜେଡି ନେତୃତ୍ୱ ଦ୍ୱାରା ବାରମ୍ୱାର ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *